Menu
Keep me
posted
Close arrow right
close
Thank you

More information coming soon.
Have a good one! :)

Internet of Things & Smart City

08. March 2018

Hosted by: HubHub Bratislava

Paid

Description

V štvrtok 8. marca sa bude v HubHub odohrávať praktický workshop na tému Internet of Things & Smart City, ktorého cieľom je rozšíriť si prehľad o biznisových aplikáciách tejto technológie na rôzne smart riešenia v mestách.    


Smart City je často zneužívaný buzz word. Riešení, ktoré sú využiteľné pri zavádzaní konkrétnych opatrení na zvyšovanie kvality života občanov v mestách sú desiatky. Cieľom každého z nich je uľahčovať rozhodovanie a získavanie vedomostí a reálnych dát o chode miest.


Na workshope vypracujete s pomocou expertov konkrétne business cases s prepojením na koncepciu Smart City v oblastiach facility manažmentu, inteligentného parkovania, inteligentného merania energií, verejného osvetlenia, sociálnej pomoci či inteligentného odpadového hospodárstva.


Na workshope sú vítaní študenti ako aj pracujúci so záujom o túto tému, bez vekového obmedzenia 🙂


O facilitáciu semináru sa postarajú páni zo SimpleCell Slovakia – Róbert Šimek, senior account manager, Andrej Dobák, technical sales manager a Juraj Timko, PR & Marketing manager. 


SimpleCell Slovakia je jediným celoslovenským operátorom siete určenej pre internet vecí na technológii Sigfox. Globálna sieť Sigfox prekonáva cenové a technické bariéry, ktoré rozvoj internetu vecí doposiaľ brzdili.


Tešíme sa na vás 8. marca v HubHub!


 

Date & Time

08.03.2018

5:30 PM - 8:30 PM

Location

Bratislava

View map

More about Big Data & AI

Contact us

mail icon hello@hubhub.com