Menu
Keep me
posted
Close arrow right
close
Thank you

More information coming soon.
Have a good one! :)

Service Design Drinks: Jak na inovace a design lepších služeb

13. June 2019

Hosted by: HubHub

Paid

Description for All

Jsi UXák, designér, marketér, korporátní inovátor a nebo podnikáš a chceš zlepšovat svoje služby? Přijď si v rámci vzdělávací série #hubhubsolved poslechnout příběhy úspěšných service designérů, kvalitní case studies a poznat fajn lidi z tohoto oboru.

Service design je o navrhování lepších služeb a inovování podnikání tak, aby byl zákazník v centru pozornosti. Aby dlouho nečekal na ulici na taxík, aby měl z návštěvy nemocnice dobrý pocit, anebo aby si uměl podat daňové přiznání online a efektivně. Service design a nebo spíše jeho nedostatky vidíme každý den kolem sebe. V malých firmách, korporacích, ale i ve veřejné správě.

Cílem Service design drinks je propojování lidí, kteří s tématem service designu už pracují a nebo se o něm chtějí dozvědět víc. Tento mezinárodní formát organizuje v Bratislavě komunita Service Design CZSK. Díky HubHubu, kiuub studio a Outboxers míří poprvé i do Prahy.

První vydání Service design drinks v Praze vám přináší HubHub v rámci série #hubhubsolved a je věnováno základům service designu. Podíváme se na to, co je vlastně service design, kolik stojí a jak začít navrhovat lepší služby třeba hned zítra.

Event bude v českém/slovenském jazyce.

 

Speakeři:

Michal Kardaš je spoluzakladatel inovačního labu Outboxers, kde ověřuje nápady pro velké firmy a následně je rozjíždí a škáluje. Michal je založením pozorovatel. Baví ho poznávat lidské motivy a potřeby. Právě pochopení lidí, ať už zákazníků nebo koncových uživatelů, považuje za klíčové k vědomým inovacím a rozvoji produktů, firem i byznysu.

 

Slavo Tuleya měl pod palcem rozběh několika nových služeb v oblasti realit, automobilového průmyslu, ale i v dalších korporacích. Naposledy rozbíhal inovační produkty pro Volkswagen Group China. Věří, že zákazník by měl být středobodem pozornosti každého podnikání. Proto minulý rok spoluzaložil komunitu Service Design CZSK a vlastní inovační agenturu kiuub studio, díky kterým pomáhá firmám inovovat jejich služby.

 

Program:

 

18:00 – Intro

18:10 – Case studies
18:40 – Diskuze
19:15 až 21:00 – Networking

Date & Time

13.06.2019

18:00-21:00

Location

HubHub Na Příkopě 14, Panská 2, Praha 1

View map

Contact us

mail icon hello@hubhub.com