Menu
Keep me
posted
Close arrow right
close
Thank you

More information coming soon.
Have a good one! :)

FinTech Marketing: Čo povie analýza tranzakcií o zákazníckom správaní

03. May 2018

Hosted by: HubHub Bratislava

Paid

Description

Spojenie FinTechu a marketingu umožňuje lepšie cielenie na zákazníkov a výrazne znižuje marketingové náklady, a preto je to momentálne horúca téma vo svete e-commerce.


Na našej prednáške v podaní Zuzany Maderovej zo spoločnosti Dateio si prejdeme nasledovné:  • Čo je to card-linked marketing, ktorý Dateio prinieslo ako prvé do CEE, 

  • Detailnejšie sa pozrieme, ako card-linked marketing pomáha na jednej strane bankám budovať lojalitu u zákazníkov, a na strane druhej umožňuje retailistom vhodne cieliť na ich target skupinu, a prejdeme si case studies z oboch sektorov.

  • Predstavíme, ako v Dateio vďaka card-linked marketingu vytvorili novú službu TapiX, ktorá obohacuje tranzakčné datá o info ako GPS, adresu, kategóriu obchodníka, logo, atď.  


Na záver nezabudneme priniesť pikošky zákazníckeho správania na Slovensku, ktoré vďaka analýze tranzakčných dát vidíme. 


Prednášku bude viesť Zuzana Maderová, ktorá vyštudovala v Bratislave a popri škole pracovala tri roky v študentskej organizácií AIESEC, kde získala skúsenosti v oblasti predaja, prezentovania, strategického plánovania a team manažmentu. Posledný rok pracovala ako country manažérka AISEC-u pre Slovensko, kde sa spolu s tímom starala nie len o rast 7 pobočiek ale i osobný rast 400 študentov. Do Prahy sa presťahovala pracovne, konkrétne rozbehnúť slovenský startup Staffino. Momentálne pôsobí ako Bank Relationship Manager v českom fintechu Dateio na súčasných ale i nových trhoch. Vo voľnom čase pomáha budovať startup komunitu v Prahe prostredníctvom Startup Weekend Prague.


Tešíme sa na vás 3. mája v HubHub!

Date & Time

03.05.2018

5:30 PM - 7:30 PM

Location

Bratislava

View map

More about FinTech & Blockchain

Contact us

mail icon hello@hubhub.com