Menu
Keep me
posted
Close arrow right
close
Thank you

More information coming soon.
Have a good one! :)

Ako zdokonaliť dodávateľský reťazec pomocou Blockchainu

17. May 2018

Hosted by: HubHub Bratislava

Paid

Description

O veľkom transformačnom potenciáli technológie Blockchain naprieč rôznymi odvetviami nie je pochýb – tentokrát sa budeme rozprávať o tom, ako môžete pomocou Blockchainu zdokonaliť dodávateľský reťazec.

Konkrétne sa budeme zaoberať tým, ako je možné integrovať Blockchain do biznisových aplikácií a architektúry. Budeme diskutovať predovšetkým o možnostiach zlepšenia riadenia dodávateľských reťazcov pomocou technológie Blockchain.

Prednáška pokryje nasledovné body:

  • Predstavíme si praktický pohľad na Blockchain technológiu
  • Zhrnieme relevantné scenáre použitia Blockchain-u (distribuované databázy)
  • Popis riešenia SophiaTX pre zdokonalenie riadenia “order-to-pay” cyklu v dodávateľskom reťazci
  • Ukážka prototypu tohto riešenia
  • Q&A

Prednáškou nás prevedú Ľubomír Vranka zo spoločnosti Equidato a Mikuláš Zalai z EY.

Tešíme sa na vás 17. mája v HubHub!

***

Bio speakrov:

Mikuláš Zalai je senior manažér na oddelení Advisory v EY Slovensko s viac ako 17-ročnými skúsenosťami v poskytovaní služieb poradenstva a auditu. Zameriava sa na audit a riadenie informačnej bezpečnosti a informačných technológií, IT governance a riadenie súladu, projektové riadenie a riadenie kvality, riadenie rizík a kontrolných mechanizmov, ako aj na riadenie výkonnosti IT a biznis procesov. Mikuláš je držiteľ certifikátov CISA, CGEIT, CRISC, PRINCE2 a ITIL a viedol množstvo projektov pre klientov z rôznych odvetví v súkromnom a verejnom sektore. V súčasnosti sa aktívne venuje skúmaniu potenciálnych aplikácií využívajúcich technológiu Blockchain a ich informačnej bezpečnosti.

Ľubomír Vranka je blockchain architekt a projektový manažér pre platformu SophiaTX s 10 ročnými skúsenosťami v oblasti IT service manažmentu a podnikového poradenstva so zameraním na ERP systémy. Ľubomír bol súčasťou viacerých medzinárodných tímov pri implementáciách SAP riešení a biznis-transformačných projektov v odvetviach transport, logistika, energetika a distribúcia. Posledný rok sa venuje integrácii DLT (technológii distribuovaných databáz) a klasických systémov v oblasti ERP a iných manažérskych informačných systémov.

Date & Time

17.05.2018

5:30 PM - 7:30 PM

Location

Bratislava

View map

More about FinTech & Blockchain

Contact us

mail icon hello@hubhub.com